TOP-veiling met Hans van Breukelen

Korfbalvereniging TOP/SolarCompleet organiseert op vrijdag 24 mei zijn 2-jaarlijkse veiling. Voorafgaand aan de veiling geeft Hans van Breukelen een inspirerende speech over zijn carrière, zijn successen en tegenslagen die op zijn pad kwamen.

De inloop op deze veelzijdige TOP-avond is om 19.00 uur. Hans begint zijn speech om 19.30 uur. Om 20.30 uur barst de veiling los met als eerste item een door de oranje leeuwinnen gesigneerde Oranje voetbal, en een boek over het gewonnen EK van 2017. Daarna komen zo’n 200 items langs bij veilingmeester Jaap Meiland, waaronder echte korfbalitems zoals gesigneerde ballen, shirts en clinics; maar ook veel andere kavels zoals Ajax-kaartjes, overnachtingen, sportkleding, theatertickets, wijn, planten, dinerbonnen, veel kinderitems en speciale business items. Ook worden er bij de loterij bijzondere prijzen verloot, waar iedereen kans op maakt. Save the date en tot de 24e.

Wanneer: vrijdag 24 mei inloop vanaf 19.00 uur - start speach om 19.30 uur - veiling 20.30 uur

Wat: 2 jaarlijkse veiling van Top

Wie: iedereen die Top een warm hart toedraagt

Waar: Korfbalvereniging Top, Sportdreef 8 in Sassenheim

Toegang: de veiling is voor iedereen én gratis toegankelijk!

Meer informatie: klik hier

Locatie

Korfbalvereniging TOP

Winnaars van vele mooie titels.

Sportdreef 8, Sassenheim

Welkom! Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring op onze website te verbeteren. We gebruiken deze cookies alleen voor het verzamelen van analytische gegevens. Deze gegevens zijn volledig anoniem en uw privacy wordt hierin niet aangetast.