CDA Teylingen steunt lokale ondernemers met Feestmaandactie

CDA Teylingen steunt lokale ondernemers met Feestmaandactie Foto: CDA Teylingen

Het CDA Teylingen geeft nieuwe leden in december een tegoedbon van €10,- cadeau, te besteden bij een groot aantal winkeliers in Teylingen. Met deze actie roepen het bestuur en de raadsfractie van CDA Teylingen de inwoners van onze gemeente op om de lokale ondernemers en het CDA te ondersteunen.

“In de decembermaand is het heel goed zichtbaar hoe belangrijk de lokale middenstand en de markten zijn voor de levendigheid en gezelligheid in onze drie dorpen,” - stelt CDA afdelingsvoorzitter Hans van Ek vast.   

Waardering voor inspanningen Teylingse ondernemers

 “Voor een levendig centrum in onze gemeenten zijn actieve ondernemers ontzettend belangrijk. Ze verdienen dan ook grote waardering voor alle activiteiten en de aankleding van onze winkelstraten. Wanneer wij voor feestaankopen gewoon langs de winkels of de markt vlak om de hoek gaan draagt iedereen eraan bij om de middenstand in het eigen dorp te behouden,” - aldus CDA fractievoorzitter Reny Wietsma.

 

Te besteden bij: 

 • Boekhandel Wagner - Sassenheim
 • Keurslagerij Scholten - Sassenheim
 • BroodGewoon - Sassenheim
 • De KoffieMeulen - Sassenheim (onder voorbehoud)
 • Bakker Oosthout - Voorhout
 • Slagerij Voordouw - Voorhout
 • Toys2Play - Voorhout
 • Bloeminderij het vergeet mij nietje - Voorhout
 • De IJsMeulen - Voorhout (onder voorbehoud)
 • Bakkerij Ammerlaan - Voorhout (onder voorbehoud)
 • Vishandel de Klok - Voorhout (onder voorbehoud)
 • Van Kesteren Groente en Fruit - Voorhout (onder voorbehoud)
 • BijJoyce Bloemen - Voorhout (onder voorbehoud)
 • Slagerij Rob van den Berg - Voorhout (onder voorbehoud)
 • Euronics IJsselmuiden - Voorhout (onder voorbehoud)
 • Horecabakkerij Warmond - markt Warmond
 • Wetselaar Groente en Fruit - Warmond
 • De Sophiahoeve zuivel - Warmond
 • Vishandel M. Hartevelt & Zn - Warmond
 • Kees en Leny's Bloemenkraam - Warmond

Iedere Teylinger die zich deze decembermaand aansluit bij het CDA, ontvangt deze cadeaubon. Meer informatie over deze actie is te vinden op www.cda.nl/teylingen en via secretaris@teylingen.cda.nl


Reacties